Procházka po sídlišti v pondělí 24. 10. od 17:30

Dovolujeme si vás pozvat na procházku sídlištěm Invalidovna, kterou pořádáme ve spolupráci s organizací Arnika pod titulem „Zkoumáme příležitosti pražských sídlišť v sérii komentovaných procházek /III.Invalidovna/“.

Sejdeme se v 17:30 v pondělí 24. 10. na tramvajové zastávce Invalidovna před supermarketem Albert. Projdeme se po sídlišti a nové zástavbě v okolí a povíme si něco o kvalitách a historii sídlišti a o tom, jak jej ovlivňují nové budovy. Provázet vás budu já a Štefan Molnár. V příloze naleznete plakát. Budeme rádi, když na procházku dorazíte a pozvete i své známé, které by to mohlo zajímat. Očekáváme, že procházka bude trvat asi 90 minut. Zde je událost na síti Facebook, budeme rádi, když událost budete sdílet.

Dále připravujeme schůzi spolku, měla by proběhnout v listopadu, jakmile najdeme volný termín a místo. Budeme vás informovat.

Proběhly komunální volby, na radnici ke změně ve složení vládnoucích stran nedošlo. Po ustanovujícím zastupitelstvu zjistíme, kdo budou příslušní radní a určitě se u nich za sídliště budeme přimlouvat.